Lokalizacja 

„Osiedle Makówko” powstało przy ul. Okólnej, która zlokalizowana jest w północnej części miasta Marki.

„Osiedle Makówko” powstało przy ul. Okólnej, która zlokalizowana jest w północnej części miasta Marki. To cicha i spokojna okolica, z dużą ilością terenów zielonych. Przy inwestycji znajduje się  przystanek autobusowy, a w pobliżu szkoły i przedszkola. Osiedle jest położone w odległości 2 kilometrów od drogi wojewódzkiej nr 629 (3 min jazdy samochodem/komunikacją miejską lub 20 min piechotą) oraz w odległości 15,5 kilometra od centrum stolicy.

Miasto Marki jest jedną z gmin powiatu wołomińskiego, znajdującego się w województwie mazowieckim. Głównym miastem powiatu jest Wołomin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 629 (dawna S8) w kierunku Radzymina.

Miasto cechuje niska zabudowa, z niewielką ilością budynków o 6-ciu kondygnacjach. Zarząd Transportu Miejskiego powiększa ilość dostępnych linii autobusowych. Ze względu na graniczenie z północno-wschodnią częścią stolicy i lokalizację w pierwszej strefie komunikacji miejskiej, transport publiczny uruchomił następujące linie: 112, 190, 140, 240, 340, 738, N61, L33, L40, L43, L45.

Marki niebawem będą również posiadać bardzo dobre połączenie komunikacyjne z budowaną II linią metra. W tym celu zostaną uruchomione kolejne linie autobusowe do stacji metra Trocka  i Kondratowicza. Tak bogata dostępność, w tym linia nocna, jest efektem bardzo dużej populacji miasta i samego powiatu wołomińskiego. Nie bez powodu jest nazywane jedną z „sypialni” stolicy. W praktyce Marki są traktowane jako jedna z dzielnic Warszawy i są ciekawą alternatywą w zestawieniu do sąsiadującej dzielnicy Białołęka, którą charakteryzują zabudowy wielorodzinne.

Okolica inwestycji

  • Cisza i spokój

  • Tereny zielone i lasy

  • Bliskość szkół i przedszkoli

  • Dogodna komunikacja:

  • przystanek autobusowy przy osiedlu
  • połączenie autobusowe do planowanej stacji metra Trocka i Kondratowicza
  • szybki dojazd do trasy S8 

Skontaktuj się z nami już dziś!

KONTAKT 

Zostaw swoje dane, a nasz doradca przygotuje dla Ciebie ofertę!

12 + 6 =

Adres inwestycji: ul. Okólna 47, Marki

608 546 846

788 723 358

zamieszkaj@osiedlemakowko.pl