Pakiety wykończeń wnętrz

Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard.

Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych. Programy wykończeniowe wnętrz DEER DESIGN to oferta kompleksowa.

W ramach wszystkich programów wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych, które dzielą się na 3 standardy podstawowe. Programy to tylko rama, na której się opieramy. Projekt zawsze powstaje indywidualnie i możliwe są wszelkie zmiany materiałowe.

ODBIERZ KARTĘ RABATOWĄ DEER DESIGN

Decydując się na jeden z programów wykończenia wnętrz „pod klucz”, otrzymasz od nas Kartę Rabatową Deer Design.

Dzięki niej zyskasz:

  • dostęp do unikalnych produktów wyposażenia wnętrz w atrakcyjnych cenach
  • dostęp do stałych zniżek w sklepach z wyposażeniem wnętrz
  • możliwość skorzystania z rabatów w niszowych sklepach w Polsce

SMART life

Program wykończenia wnętrz SMART LIFE skierowany jest do osób, które poszukują niebanalnych rozwiązań w konkurencyjnej cenie. Profesjonalny projekt wraz z wizualizacjami, wykwalifikowane ekipy wykończeniowe oraz wysokiej jakości materiały pozwolą na stworzenie idealnej przestrzeni mieszkalnej. Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg (paneli i płytek), wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.

Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania SMART PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta. 

Cena zawiera: projekt i realizację

MODERN life

Modern life to program wykończenia wnętrz dla wszystkich poszukujących wyselekcjonowanych materiałów i niebanalnych rozwiązań. Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg drewnianych i płytek, wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.

Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania MODERN PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.

Cena zawiera: projekt i realizację

KONTAKT 

Zostaw swoje dane, a nasz doradca przygotuje dla Ciebie ofertę!

Adres inwestycji: ul. Okólna 47, Marki

666 317 321

zamieszkaj@osiedlemakowko.pl